شنژن Hoion نورپردازی شرکت, با مسئولیت محدود
در باره ما
صفحه اصلی > در باره ما

شنژن Hoion نورپردازی شرکت، محدود شرکت علوم و فنون، تمرکز در زمینه دریافت کنترل LED است. مربوط به محصولات عبارتند از: RGB کنترل کننده بی سیم کنترل کننده RF، کنترل از راه دور مادون قرمز، چراغ دیمر، RGB آمپلی فایر, SPI کنترل، چراغ صوتی کنترل، DMX512 کنترل کننده اصلی، رسیور DMX512، درایور ضد نور چراغ و غيره.

ما دارای دسته ای از تیم مدیریت سلام با کیفیت و دسته ای از فناوری تیم حرفه ای است. موفق به اصل (بشر بنیادین)، بنابراین حک شده آن همیشه است احترام دانش و روشنفکران ما دسته تیم coordingative سلام با کیفیت، بسیار ماهرانه با خوب سبک اخلاقی و سخت. از طریق این تیم تلاش مستمر و انباشت مداوم نوآوری تکنولوژی شرکت برنده اعتماد و حمایت از مشتریان از استقرار. پایبند به "محصولات با کیفیت، نوآوری مستمر، خدمات عالی" فلسفه کسب و کار.

ما در انتخاب کانال های خوب تهیه مواد، فرایند تولید سخت برای اطمینان از کامل کنترل کیفیت. ما بخش R & D به طور مداوم تحقیق و توسعه محصولات خلاق تر با مشتریان خود به اشتراک بگذارید و با هم رشد. "رضایت تضمین شده" است معیار ما سرویس "بیش از انتظارات مشتری" هدف از خدمات ما، ما می خواهم به هر تلاش برای نیازهای مشتریان و ایجاد بزرگتر، بیشتر همکاری های عمیق.

در باره ما

آهنگ سریع

Copyright © شنژن Hoion نورپردازی شرکت, با مسئولیت محدود